Co się stanie, gdy coś się stanie?

Reading Time: 3 min
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Reading Time: 3 minutes

świat się nie zatrzyma…

Czym jest Pomnie?

Pomnie — internetowy serwis do zarządzania swoją spuścizną “na wypadek” uruchamia wersję beta i zaprasza Cię do stworzenia darmowego konta.

Pomnie, pierwszy Polski serwis, który pomoże Ci przygotować się na nieuniknione zdarzenia jest już dostępny.

… ale po co to w sumie jest?

Pomnie jest tutaj, aby odpowiedzieć na bardzo podstawowe pytanie. Co zrobić, gdy coś ci się stanie? Czy twoja rodzina będzie wiedziała, co robić? Czy wiedzą, gdzie znaleźć najważniejsze dokumenty i informacje? A czy powiedziałeś wszystko, co chcesz powiedzieć?

Pomnie pomaga uporządkować rzeczy na wypadek nieuniknionego.

Jak zacząć?

Większość z nas wolałaby zamieść to pod dywan, wychodząc z założenia, że jest na to jeszcze czas. Jednak rośnie liczba osób, która przyjmuje bardziej pragmatyczne i logiczne podejście. Prawda jest taka, że ​​śmierć (i jak słusznie stwierdził Benjamin Franklin podatki) jest jedyną gwarantowaną rzeczą w życiu. Tak więc, czy nie wydaje się sensownym przygotowywanie na to siebie i swoich bliskich?

To pytanie pojawiło się w głowach założycieli Pomnie, Przemysława Sypniewskiego, Szymona Sadowskiego i Izumi Inoue już jakiś czas temu.

Przyszła nam do głowy jedna myśl, co jeśli wszyscy mogliby planować tematy związane ze śmiercią z wyprzedzeniem? Powinna istnieć prosty i przyjazny serwis, który pomoże nam zaplanować coś, czego nikt z nas nie uniknie.

Okazuje się, że ludzie na całym świecie działają w obszarze śmierci powoli i dość staroświecko. Typowym początkiem jest rozpoczęcie pisania testamentu lub ostatniej woli. Jeśli ktoś ma dodatkową gotówkę, to kupuje ubezpieczenie na życie. Cały ten proces jest nadal rozdrobniony i jest w nich sporo niezależnych elementów. Właśnie tutaj wkracza Pomnie. Pomnie będzie działał jak spoiwo, które w pierwszej kolejności łączy, a następnie przechowuje wszystkie ważne informacje w jednym miejscu, dzięki czemu Twoim bliskim będzie znacznie łatwiej, kiedy nadejdzie Twój czas.

Kiedy mogę skorzystać z Pomnie?

Pomnie jest obecnie uruchomione w fazie beta. Możesz, już teraz, za darmo otworzyć konto ze wszystkimi funkcjonalnościami. Możesz dodać nieograniczoną liczbę swoich kontaktów i wiadomości.

Dzięki Pomnie będziesz mógł:

  • Bezpiecznie zarządzać ważnymi dokumentami i informacjami (tj. testamentem, polisą ubezpieczeniową, dokumentacją medyczną itp.),
  • Określić swoje preferencje pochówku,
  • Zostawić ostatnie wiadomości ważnym osobom.

W Pomnie bezpieczeństwo i prywatność użytkowników jest priorytetem numer jeden. Dlatego właśnie, cały serwis jest w pełni szyfrowany zaawansowaną technologią AES-256. Oznacza to, że nikt nie będzie mógł zobaczyć Twoich informacji, nawet zespół Pomnie. Realizujemy regularne audyty bezpieczeństwa, prowadzone przez wiodącego eksperta ds. Bezpieczeństwa Pomnie i naszego partnera technologicznego Bereev (byłego specjalisty ds. Bezpieczeństwa w Royal Bank of Scotland, CitiBank i Standard Chartered). Dodatkowo nasze rozwiązanie korzysta z technologii AWS (Amazon Web Services) a Twoje dane przechowywane są tylko wewnątrz Unii Europejskiej. Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak Pomnie chroni Twoje dane, przejdź do: https://pomnie.pl/privacy-policy

Oficjalna premiera Pomnie jest planowana na wrzesień 2021 r., Ale Ty już teraz możesz zapisać się do programu beta, w którym oferujemy 1000 całkowicie darmowych subskrypcji premium (Pomnie +), aby użytkownicy mogli odkrywać serwis oraz podzielić się z nami swoją opinią. “Jest to dla nas bardzo ważny etap, ponieważ dzięki sugestiom i opiniom naszych użytkowników możemy stworzyć lepsze rozwiązanie dla każdego” mówi Szymon Sadowski.

Jak mogę korzystać z Pomnie przed wszystkimi i przekazać swoją opinię?

  1. Przejdź na stronę internetową pomnie.pl,
  2. Otwórz konto i stwórz swój profil, uzupełnij swoje dane, poświęć chwilę na poznanie serwisu i poznawaj jego funkcje,
  3. Daj nam znać jeśli są rzeczy, które lubisz lub nie, jeśli napotkasz nieoczekiwane działanie serwisu lub jeśli są jakieś funkcje, które według Ciebie powinny się jeszcze pojawić.

Dlaczego testowanie serwisu w wersji beta jest dla nas takie ważne?

Staramy się stworzyć rozwiązanie, które w pełni spełni oczekiwania Twoje i osób dla Ciebie ważnych. Serwis, który nie będzie miał błędów i będzie prosty w użyciu. Im więcej użytkowników takich jak Ty, przekaże nam swoją opinię i poinformuje nas o swoich doświadczeniach, tym lepszy będzie nasz serwis.

Aby uzyskać więcej informacji o Pomnie, odwiedź naszą stronę internetową https://pomnie.pl lub skontaktuj się z nami poprzez e-mail pod adresem [email protected] i śledź nas w mediach społecznościowych.

Facebook https://www.facebook.com/

DziedzictwoPomnieŚmierćSpadekTestament

Zaczynamy?

Life is unpredictable but death isn’t, don’t get caught off guard. Create your #DeathPlan today to guide your loved ones when the time comes.