Reading Time: 3 minutes

Twoje dane są w bezpiecznym miejscu

Bezpieczeństwo Twoich danych jest naszym priorytetem. Cały czas inwestujemy w technologie bezpieczeństwa a ochrona danych jest od zawsze w naszym DNA.

Jak chronimy Twoje dane

W Pomnie możesz przechowywać ważne dane, dlatego aby zapewnić ich bezpieczeństwo wdrożyliśmy następujące narzędzia i procesy.

Szyfrowanie AES-256

Z pełnym szyfrowaniem AES-256 Twoje informacje są bezpieczne i nie wpadną w niepowołane ręce. Nikt nie ma dostępu do Twoich danych, nawet my. Tylko TY możesz je zobaczyć.

Szyfrowanie SSL

Dodatkowo, poza szyfrowaniem AES-256 dodaliśmy kolejny poziom bezpieczeństwa do Twojego konta Pomnie dzięki SHA-2 i 2048 bitowemu szyfrowaniu. Mówiąc prościej, cała wymiana danych z Pomnie pozostanie całkowicie prywatna.

Uwierzytelnianie wieloetapowe

Weryfikujemy Twoją tożsamość na różnych etapach Twojej interakcji z serwisem. Niektóre z nich są łatwe do zauważenia, na przykład kody wysyłane w wiadomościach email. Niektóre dzieją się w tle, na przykład rozpoznawanie Twojego urządzenia, przeglądarki i lokalizacji.

Audyty bezpieczeństwa

Nasz zespół ds. Bezpieczeństwa stale ulepsza system, aby zapewnić ochronę Tobie i Twoim danym. Posiadamy również procesy i zabezpieczenia, aby utrzymać naszą passę bez naruszeń danych.

Zgodność z regulacjami GDPR

Pomnie jest w pełni zgodny z Ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (RODO) 2016/679 w Unii Europejskiej.

Więcej informacji o naszej Polityce bezpieczeństwa możesz znaleźć tutaj.

UE | ogólne rozporządzenie o ochronie danych (RODO) 2016/679

Bezpieczeństwo wpisane w nasze DNA

Współpracujemy z liderami branży, aby zintegrować najlepsze technologie bezpieczeństwa z Twoim korzystaniem z serwisu Pomnie.

Masz więcej pytań?

Czy wystąpił problem z Twoim kontem? Skontaktuj się z nami, aby bezpiecznie przesłać zgłoszenie.

Zaczynamy?

Życie jest pełne niepewności, nie daj się zaskoczyć. Uporządkuj i zarządzaj swoimi rzeczami już dziś, tak aby poprowadzić swoich bliskich, gdy nie ma Cię w pobliżu.