Reading Time: 4 minutes

Przygotuj się na swoją nieobecność, od A do Z

Dzięki Pomnie przygotowanie się na Twoją nieobecność jest dziecinnie proste. Nasze funkcje pomagają jasno wyrażać życzenia, organizować ważne dokumenty, zostawiać wiadomości i angażować właściwe osoby we właściwym czasie.

To tylko 3 kroki

Kto by pomyślał, że przygotowanie siebie i Twoich bliskich na jakąkolwiek nieobecność wliczając własną śmierć jest takie proste? No cóż, tak jest!

Wybierz między Lite lub Plus i zarejestruj się za pomocą poczty e-mail, konta Google lub Facebook.

Zostaw instrukcje, prześlij ważne dokumenty i nagrywaj wiadomości dla rodziny i przyjaciół.

Zaproś zaufane osoby i udostępnij im Twoje dane TERAZ lub W OKREŚLONYM czasie. Wybierz, co zobaczą.

Uporządkuj

Pozostaw informacje

Odpowiedz na proste pytania, aby pozostawić rodzinie jasne instrukcje. Wszystko, od podróży, leczenia lub aktywów, po instrukcje jak skontaktować się z Twoim prawnikiem, co zrobić z Twoim emailem, kto zajmie się Twoimi zwierzakami i nie tylko.

SEJF

Dodaj dokumenty

Przechowuj ważne dokumenty, takie jak testament, polisy ubezpieczeniowe, dokumentację medyczną, akty własności / pojazdu, dane bankowe, fundusze emerytalne, pożyczki i inne w bezpiecznym cyfrowym sejfie..

Wiadomości

Stwórz wiadomości

Utwórz wiadomości tekstowe / audio / wideo, które będą udostępnione Twojej rodzinie i przyjaciołom w odpowiednim czasie. Najlepszą rzeczą, jaką możesz dla nich zrobić podczas swojej nieobecności, jest pocieszenie ich własnymi słowami.

Udostępnij

Zaproś Powierników

Zaproś zaufane osoby i udostępnij im właściwe informacje. f Dostosuj odpowiednie dostępy, co chcesz przed nimi pokazać lub ukryć. Następnie wybierz, kiedy mogą go obejrzeć; teraz albo w odpowiednim czasie.

I o wiele więcej

Prosta pomoc

Nigdy wcześniej tego nie robiłeś? Bez obaw, będziemy Cię prowadzić od początku do końca. Po prostu zacznij i wykonaj każdy z kroków we własnym tempie.

Różne języki

Pomnie jest dostępne po Polsku i Angielsku.

Bezpieczne i prywarne

Tylko Ty i Twoi powiernicy mają dostęp do Twoich danych., Nikt więcej, nawet Pomnie nie mają dostępu do Twoich informacji.

Jak inni korzystają z Pomnie?

Każdy, kto korzysta z Pomnie, ma własne cele, niezależnie od tego, czy chodzi o uporządkowanie spraw z testamentem, zabiegu w szpitalu, czy jakiejkolwiek innej nieobecnosci. Oto, jak pomogliśmy innym takim jak Ty.

Zaczynamy?

Życie jest pełne niepewności, nie daj się zaskoczyć. Uporządkuj i zarządzaj swoimi rzeczami już dziś, tak aby poprowadzić swoich bliskich, gdy nie ma Cię w pobliżu.