Nasza nieobecność a zwierzęta

Reading Time: 2 min
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Reading Time: 2 minutes

Bardzo często w podróży są z nami nasze zwierzaki. To fantastyczne uczucie kiedy mogą nam towarzyszyć, bo przecież jesteśmy dla nich całym światem. Karmimy je, pielęgnujemy, prowadzimy do weterynarza.

Niestety nie zawsze jest możliwe aby były z nami kiedy opuszczamy dom. Powodem mogą być nieodpowiednie warunki na wyjeździe (na przykład hotel nie pozwala mieszkać ze zwierzętami) lub brak możliwości transportu. A nie każdy może pozwolić sobie na zakup lub chociaż wypożyczenie kampera.

Oczywiście czasami same zwierzęta nie nadają się na wycieczki. Można wyobrazić sobie panikę w hotelu gdyby ktoś wyprowadzał swojego węża z terrarium, lub szczury, lub pająki… Uli z pszczołami też nie weźmiemy na wakacje.

Sam wyjazd można jeszcze zaplanować, a co w przypadku nieoczekiwanej nieobecności w domu. Powodem może być pilna operacja, wypadek albo nawet pandemia i przymusowa kwarantanna z daleka od domu.

Kto może pomóc i… jak?

Czy nasi przyjaciele lub sąsiedzi będą wiedzieli jaką karmę potrzebuje nasz zwierzak. Jak często powinna być podawana, kto jest weterynarzem? Czy będą wiedzieli jak dostać się do naszego mieszkania?

Oczywiście najlepszym rozwiązaniem byłoby spisanie wszystkich informacji i przekazanie ich zaufanym osobom. Tylko jak to zrobić?

Serwis pomnie odpowiada na to pytanie. W sekcji „zwierzaki” możemy przechować dane odnośnie opieki nad naszymi mniejszymi przyjaciółmi i udostępnić wybranym osobom. Informacji mogą być dla nich dostępne od razu lub w przypadku nieoczekiwanego zdarzenia.

To naprawdę proste a nasze zwierzaki na to zasługują!

Jak skorzystać z Pomnie?

  1. Przejdź na stronę internetową pomnie.pl i zapisz się do serwisu
  2. Otwórz konto i  stwórz swój profil, uzupełnij swoje dane, poświęć chwilę na poznanie aplikacji i poznawaj jej funkcję
  3. Daj nam znać jeśli są rzeczy, które lubisz lub nie, jeśli napotkasz nieoczekiwane działanie aplikacji lub jeśli są jakieś funkcje, które według Ciebie powinny znaleźć się w aplikacji. 

Aby uzyskać więcej informacji o Pomnie, odwiedź naszą stronę internetową https://pomnie.pl lub skontaktuj się z nami poprzez e-mail pod adresem [email protected] i śledź nas w mediach społecznościowych.

Facebook https://www.facebook.com/ 

Twitter https://www.instagram.com/pomnie.pl/ 

nieobecnośćobowiązektroskaZwierzęta

Ready to plan?

Life is unpredictable but death isn’t, don’t get caught off guard. Create your #DeathPlan today to guide your loved ones when the time comes.